Visą pasaulį apėmusi koronaviruso (COVID-19) pandemija privertė daugelio šalių, taip pat ir Lietuvos, vyriausybes imtis precedento neturinčių priemonių: sienų kontrolės, karantino, judėjimo apribojimų. Visa tai neišvengiamai paveikė daugelio gyvenimą, sustabdė šimtų įmonių veiklą, tūkstančiai žmonių prarado darbus arba turėjo išeiti į prastovas.

Matome ir suprantame, kad šiandien daugeliui mūsų klientų svarbus tapo ne pelnas, o išgyvenimas, galimybė sumokėti savo darbuotojams atlyginimus, o ne vykdyti plėtros projektus.

Nuo pirmosios karantino dienos kiekvieną dieną dirbame siekdami palengvinti Jūsų rūpesčius, lanksčiai ieškome Jums tinkančių sprendimų, peržiūrime mokėjimų grafikus, solidarizuojamės su Jumis.

Moratoriumas juridiniams asmenims

LKU kredito unijų grupė, siekdama palengvinti klientų, susiduriančių su sunkumais dėl COVID-19 padėtį, bendru moratoriumu įsipareigojo, nekeisdama sutarčių sąlygų ir palūkanų, iki 6 mėn. atidėti paskolų mokėjimus įmonėms. Moratoriumas taikomas verslo paskoloms, kurių suma vienai įmonių grupei, įskaitant ūkininkų ūkius, sudaro iki 5 mln. eurų.

Individualiai bus sprendžiama tik dėl tų klientų, kurie neatitinka moratoriumo sąlygų arba jau iki 2020 m. kovo 16 d. turėjo reikšmingų įsipareigojimų vykdymo vėlavimų.

Kada įsigalioja moratoriumas? Moratoriumas įsigalioja 2020 m. balandžio 24 d. ir galioja iki 2020 m. liepos 1 d.

Kur kreiptis? Dėl įmokų atidėjimo kviečiame kreiptis į savo kredito uniją, visų jų sąrašą rasite šioje nuorodoje.

Daugiau apie paskolų juridiniams asmenims moratoriumą skaitykite Lietuvos bankų asociacijos interneto svetainėje.