Naujienos

Plungės kredito unijai jau 25-eri: skelbia šventinę akciją

Plungės kredito unija kovo mėnesį mini 25-ąją veiklos sukaktį. Visus šiuos metus buvusi artima ir pasiekiama, šiandien kredito unija gerai pažįstama Plungės miesto bei rajono gyventojams. Administracijos vadovė Ligita Rudienė neabejoja – ilgu ir nuosekliu darbu pavyko pelnyti gyventojų pasitikėjimą, o už jį atsidėkodama skelbia gimtadieninę akciją.

Svarbiausios finansinės paslaugos

Plungės kredito unija veiklą pradėjo 1996 metais, kai dar visa kredito unijų sistema Lietuvoje žengė pirmuosius žingsnius. Tuometinę Žemaitijos valstiečių kredito uniją įsteigė Talvaldas Ikvildas, šiandien einantis Plungės kredito unijos Stebėtojų tarybos pirmininko pareigas.

Nuosekliai auginusi savo bendruomenę, patirtį ir finansinių paslaugų pasiūlą, kredito unija su laiku atvėrė nutolusios kasos Žemaičių Kalvarijoje duris. Šiandien LKU grupei priklausanti kredito unija vienija per 1560 narių, kurių didžioji dalis – privatūs asmenys.

Kredito unija siūlo visas svarbiausias finansines paslaugas patraukliomis sąlygomis: nuo mokėjimo sąskaitos, komunalinių mokesčių, terminuotojo indėlio iki el. bankininkystės, debetinių ir kreditinių mokėjimo kortelių. Be būsto ir vartojimo kreditų gyventojams, kredito unija taip pat finansuoja verslo plėtrą ir besikuriančius verslus pagal finansinę priemonę „Verslumo skatinimas“. Taip pat dėl kreditų žemės ūkiui gali kreiptis jau sezono darbus bepradedantys ūkininkai.

„Mūsų specialistai kasdien stengiasi atrasti geriausius finansavimo sprendimus atsižvelgdami į individualią besikreipiančiojo situaciją. Esame savi ir artimi nariams, todėl jie ne tik patys sugrįžta, bet ir rekomenduoja mus savo draugams bei pažįstamiems“, – pastebi administracijos vadovė L. Rudienė.

Kreditas būstui – ir su valstybės paskata

Plungės kredito unija padeda įgyvendinti nuosavų namų svajonę. Čia kreditas būstui įsigyti, statyti ar atnaujinti gali siekti iki 80 proc. įkeičiamo turto vertės. „Kreditus suteikiame nuolatines pajamas gaunantiems Lietuvos piliečiams, kurie dirba savo šalyje, užsienyje ar savarankiškai pagal individualios veiklos pažymėjimą arba verslo liudijimą“, – detalizuoja L. Rudienė.

Taip pat 2018 m. įsigaliojęs Finansinės paskatos pirmąjį būstą perkančioms jaunoms šeimoms įstatymas atvėrė galimybę gauti subsidiją būsto kredito daliai apmokėti arba pradiniam įnašui padengti.

Jaunos šeimos, kuriose kiekvienas iš sutuoktinių ar partnerių yra iki 36 metų amžiaus, gali gauti kreditą būstui iki 87 tūkst. eurų. Subsidijos dydis, priklausomai nuo šeimoje augančių vaikų skaičiaus, svyruoja nuo 15 iki 30 proc. visos būsto kredito sumos.

Protingam taupymui

Norintiems apsaugoti savo santaupas tiek nuo nuvertėjimo, tiek nuo rizikos jas prarasti, kredito unijoje galima taupyti sudarius terminuotojo indėlio sutartį. Indėliai – galimybė auginti santaupas už metines palūkanas, kurios kredito unijoje neretai didesnės nei kitose finansų įstaigose.

„Terminuotieji indėliai yra saugus būdas paskirstyti savo lėšas ir nelaikyti visų turimų santaupų einamojoje sąskaitoje. Taip pat ištikus nelaimei ar staiga prireikus pinigų – juos visada galėsite atsiimti“, – aiškina L. Rudienė ir primena, kad padėti terminuotąjį indėlį gali ne tik privatūs, bet ir juridiniai asmenys bei ūkininkai.

Plungės kredito unijoje metinės palūkanos siekia nuo 0,7 iki 1 proc., priklausomai nuo laikotarpio, kuriam sudaroma indėlio sutartis. Taip pat kredito unija yra valstybinės indėlių draudimo sistemos dalyvė, todėl indėlininkų santaupos iki 100 tūkst. eurų yra apdraustos ir liks saugios.

Akcija vartojimo ir žemės ūkio kreditams!

„Esame dėkingi savo nariams už pasitikėjimą mūsų kredito unija, palaikymą ir bendradarbiavimą. Bankams uždarant klientų aptarnavimo vietas regionuose, mes pažadame ir toliau būti atviri, pasiekiami Plungės rajono savivaldybės ir su besiribojančių savivaldybių gyventojams, kad visada suteiktume reikiamą konsultaciją ar gyvai atsakytume į mūsų nariams kylančius klausimus“, – sako L. Rudienė.

Plungės kredito unija, nepamiršdama savo narių, 25-ojo gimtadienio proga skelbia šventinę akciją, kuri galios iki rugpjūčio 31 dienos.

  • Vartojimo kreditams taikomos metinės palūkanos nuo 8 proc. Maksimalus skolinimosi laikotarpis – iki 60 mėnesių.
  • Kreditams įsigyti žemės ūkio paskirties žemę taikomos 4,5 proc. metinės palūkanos. Maksimalus skolinimosi laikotarpis – iki 10 metų, kredito suma – 10 000 eurų.

Daugiau apie Plungės kredito unijos teikiamas finansines paslaugas teiraukitės tel. nr. 8 698 24576, 8 448 72088 arba el. p. [email protected]. Taip pat kviečiame atvykti į klientų aptarnavimo vietas: Senamiesčio a. 5 (Plungė) arba Gardų a. 9 (Žemaičių Kalvarija).

Atgal