Paslaugų teikimo sąlygos ir įkainiai

Kredito unijos mokėjimo paslaugų teikimo sąlygos

Dėmesio!

Informuojame, kad nuo 2023 m. rugsėjo 15 d. keičiasi Plungės kredito unijos Mokėjimo paslaugų teikimo sąlygos (toliau – Sąlygos).

Kas keičiasi?
Buvo patikslintos šios nuostatos:
·        Papildėme informacija, kad kai kurie mokėjimai gali būti atidėti ar nevykdomi, jeigu jų negalime atlikti dėl teisinių ar reguliavimo reikalavimų arba prireikus atlikti papildomas patikras. Daugiau informacijos pateikta Sąlygų 7 dalyje.
·        Patikslinta informacija dėl mokėjimo operacijų atsekimo ir mokėjimo operacijų lėšų atgavimo. Daugiau informacijos pateikta Sąlygų 14 dalyje.
·        Patikslinta informacija dėl sutarčių galiojimo ir pabaigos nurodant, kokiais atvejais kredito unija turi teisę nutraukti sutartį, pagal kurią vykdo mokėjimo operacijas. Daugiau informacijos pateikta Sąlygų 18 dalyje.
·        Sąlygų 19 d. pateikta atnaujinta informacija dėl skundų nagrinėjimo kredito unijoje.
·        ir kt.
Turite abejonių dėl būsimų pasikeitimų?
Šis procesas vyks sklandžiai ir tai neturės poveikio Plungės kredito unijos teikiamoms paslaugoms. Jeigu dėl šių pasikeitimų nuspręstumėte uždaryti sąskaitą, galite tai padaryti nemokamai iki 2023 m. rugsėjo 15 d. informuodami kredito uniją raštu.
Šiuo metu galiojančias Mokėjimo paslaugų teikimo sąlygas galite rasti čia.
Nuo rugsėjo 15 d. įsigaliosiančias Mokėjimo paslaugų teikimo sąlygas galite rasti čia.

 

Dėmesio!

Keičiasi Plungės kredito unijos mokėjimo paslaugų teikimo sąlygos nuo 2018 m. gruodžio 1d.

Informuojame, kad nuo 2018 m. gruodžio 1 d. keičiasi Plungės kredito unijos mokėjimo paslaugų teikimo sąlygos. Su naujomis mokėjimo paslaugų teikimo sąlygomis galite susipažinti čia.

Jei turite klausimų, informacijos teiraukitės tel.: 8 448 72088 arba el. paštu: [email protected].

Jei sutinkate su mokėjimo paslaugų teikimo sąlygų pakeitimais, Jums nereikia atlikti jokių veiksmų. Primename, kad, jei nesutinkate su šiais pakeitimais, turite teisę neatlygintinai nutraukti su kredito unija sudarytą bendrąją sutartį iki 2018 m. lapkričio 30 dienos.

Pagarbiai

Plungės kredito unijos valdyba

Dėmesio!

Plungės kredito unijos mokėjimo paslaugų teikimo sąlygos galiojančios nuo 2018-08-01 iki 2018-11-30

Informuojame, kad nuo 2018 m. rugpjūčio 1 d. keičiasi Plungės kredito unijos mokėjimo paslaugų teikimo sąlygos. Su naujomis mokėjimo paslaugų teikimo sąlygomis galite susipažinti čia.

Jei turite klausimų, informacijos teiraukitės tel. 8 448 72088 arba el. paštu [email protected].

Jei sutinkate su mokėjimo paslaugų teikimo sąlygų pakeitimais, Jums nereikia atlikti jokių veiksmų. Primename, kad, jei nesutinkate su šiais pakeitimais, turite teisę neatlygintinai nutraukti su kredito unija sudarytą bendrąją sutartį iki 2018 m. liepos 31 dienos.

Pagarbiai

Plungės kredito unijos valdyba